English Time İlke ve Kalite Politikası

 

VİZYONUMUZ

English Time İngilizce dilini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir. Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir.

ENGLISH TIME;

• Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı öğretmenlerle eğitim verir.
• Bütün şubelerinde tecrübeli ve uzman yabancı eğitim müdürleri bulundurur.
• Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dökümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.
• Öğrencilerini ihtiyaç duydukları alanlara ve İngilizce seviyelerine göre en uygun sınıflara yerleştirir.
• Pedagojik ve uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.
• Kur sonunda, sınavlarında başarısız olan öğrencilerine “başardınız” demez. Devamsızlığı %10’u aşmamış ve ev ödevlerini eksiksiz tamamladığı halde üst kura geçemeyen öğrencilere ücretsiz tekrar hakkı verir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiğimiz tüm bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak, hizmet kalitemizi tüm faaliyetlerimizde sürekli olarak iyileştirmek ve hedeflediğimiz başarıyı sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ederek en yüksek verimliliği sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Temel etik değerlerimizi, sunduğumuz hizmetlere en iyi şekilde yansıtarak faaliyette bulunduğumuz tüm alanlardaki evrensel kuralları eksiksiz olarak yerine getirmek, bu yaklaşımımız ile toplumun başta İngilizce eğitimi olmak üzere tüm alanlarda ilerlemesine, bilgi oranının yükselmesine öncülük etmektir.

Aynı zamanda içinde bulunduğu iş dünyasında faaliyet gösteren markasını itibarı yüksek bir kurum olarak profesyonel ve dinamik yöneticiler ile geleceğe taşımaktır.

BİZİM İÇİN EN DEĞERLİ REFERANS, BAŞARI İLE MEZUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZDİR.

Sadece öğretmenlerinin iyi olması tek başına bir dil okulunun iyi olması için yeterli bir kriter değildir. Diğer çalışanların da özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için, öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti ön plandadır. Tüm istek ve sorunlarınızla birebir ilgilenilir, kantin görevlisinden şube müdürüne kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz ve yüksek kalitede tamamlanması için çalışırlar.

HAYATINIZIN HER ALANINDA İNGİLİZCE