HER MESLEĞE ÖZEL İNGİLİZCE

Hangi mesleği yapıyorsak, buna uygun terim, kavram ve temel iletişim becerilerine hakim olmamız gerekmektedir. Meslek sahibi olabilmek için sözlü iletişim ve yazma alanında ihtiyacımız olan eğitimlerin de alınmış olması şartı aranmaktadır. Günümüzde iş verenler özellikle yabancı dil konusuna dikkat etmektedir.

Gönümüzde her meslek için mesleki İngilizce şartı aranmaktadır. Bu durumda acilen bir kurs alınmalı ve teorik / pratik dil kazanımları edinilmelidir. İngilizce, temel olarak bazı kurallara sahiptir. Öncelikle temel eğitim kuralları öğrenildikten sonra mesleğe göre terimler ve kavramlar öğrenilerek iş hayatı içerisinde aktif olarak (sunumlar, toplatılar v.s) kullanılmalıdır.

Deyimler ve bazı meslek terimleri farklı yapıda olabilmektedir. Uygun biçimde bir eğitim ile bu eksiklikler kolayca giderilebilmektedir. Mesleğinize göre İngilizce seviyesi seçimi yine kurs tarafından sizin için özel olarak yapılacaktır. Seviyenize göre uygun bir plan sunularak, eğitimler kısa sürede başlatılacaktır.

HAYATINIZIN HER ALANINDA İNGİLİZCE